Dětské a rodinné akce pro firmy, obce, města

Dětské programy realizujeme podle Vašich představ a přání a naší pestré nabídky. Ceny dětských eventů se stanovují individuálně, podle náplně programu.

V případě zájmu o zajištění jakéhokoliv dětského programu můžete kontaktovat: Bc. Martinu Kovalčíkovou, tel: 730 516 698, martina.kovalcikova@aktivnezivotem.cz

aktivity_az

Family days pro děti zaměstnanců

Připravíme dětský event pro Vaše zaměstnance přímo na míru podle Vašich potřeb a představ. Při tomto typu eventu se setkávají spolupracovníci společně se svými rodinami na neformálních akcích. Přínosem je budování firemní kultury a zlepšování vztahů mezi zaměstnanci. Family days představují atraktivní zážitkový program plný her, soutěží a tvoření, hudební produkty, zábavně sportovní aktivity, umělecká vystoupení, klauni, kouzelníci, catering a další služby. Zajistíme materiál, hračky, vybavení, party stany, hudební aparaturu, skákací hrady, trampolíny a další potřebné vypavení pro dětský den. Vaše společnost tak nemusí řešit zajištění programu a vše můžet nechat na nás, protože my máme zkušenosti a spoustu nápadů. Do detailů společně naplánujeme program akce, kterou si můžete tak v klidu užít bez stresů a zbytečných starostí. Akce pro děti nás baví!

.

Mobilní dětský koutek

Přijedeme k Vám a vytvoříme hrací koutek v prostorách Vaší firmy, u Vás doma, v přírodě…

  • Malování na obličej
  • Tvoření a hry pro děti
  • Balónkové kreace
  • Dětský moderátor
  • Dětská muzika, soutěže
4